ViTiX® gél

Výhodná akcia pre tento mesiacHerpesy a aftyProblémy s pigmentáciouSvrbenie a jazvyAtopická, suchá koža a psoriáza - ichtyóza, hyperkeratóza, mozoleDetská koža a infekcie
ViTiX® gél
ViTiX® gél

ViTiX gél je ochranný pleťový gél, ktorý zlepšuje reguláciu depigmentácie. Prípravok ViTiX je kozmetický výrobok obsajujúci špeciálnu kombináciu látok zostavený tak, aby boli aktívne účinné enzýmy stabilizované a chránené pred inak ativáciou vonkajším prostredím.

ViTiX gél je nepriehľadný, nemastný gél s miernym zrnitým vzhľadom, ktorý spôsobujú drobné „znká“, microsféry. Obsahujú patentovanú substanciou EXTRAMEL s anti-oxidačnými vlastnosťami. Rastlinná zložka EXTRAMEL je obzvlášť citlivá a po aplikácii účinnej zložky sa uvoľňuje pri kontakte s pokožkou. ViTiX gél obnovuje fyziologickú rovnováhu voľných radikálov v epidermálnych bunkách na úrovni buniek pokožky (v keratinocytoch a v melanocytoch).


Viac info na: www.youtube.com/watch?v=hfhp4ertzm8


Výrobca: Laboratoire Dermatologique ACM


ViTiX® gél
1x50ml
Pôvodná cena:
Akciová cena:
Cena akciová bez DPH:
39,- €
37,- €
30,83 €
ViTiX® gél
3x50ml
Pôvodná cena:
Akciová cena:
Cena akciová bez DPH:
117,- €
99,- €
82,50 €
ViTiX® gél
1x50 ml (1x gel plus 3x30 Vitix tabletky)
Pôvodná cena:
Akciová cena:
Cena akciová bez DPH:
99,- €
69,99 €
58,33 €

Zloženie výrobku:
EXTRAMEL®

- patentovaná rastlinná zložka
- komplex rastlinných extraktov bohatých na antioxidanty (SOD, kataláza)
- obnovuje fyziologickú rovnováhu voľných radikálov v epidermálnych bunkách
- zvyšuje prooxidačné schopnosti buniek epidermy a melanocytov
Dávkovanie:
ViTiX Gél je určený na ošetrovanie depigmentovaných miest kože a može sa kombinovať s fototerapiou.

Vonkajšie použitie. Na dôkladne očistenú a suchú pokožku, vrátane okrajových oblastí, aplikujte 2x denne ráno a večer primerané množstvo gélu (4mg/cm2). Gél dôkladne vmasírujte do pokožky krúživými pohybmi končekmi prstov. Masírovaním vyviňte dostatočný tlak a teplo, aby sa dosiahlo optimálne uvoľnenie a vstrebanie účinných enzýmov do kože. Pri správnej aplikácii počiatočný pocit ‘jemného piesku’ vymizne (asi 40 sek). Po rannej aplikácii je vhodné počas dňa vystaviť ošetrované miesto účinku slnečného žiarenia aspoň 0,5-1h denne bez ochranných slnečných prostriedkov a bez make-upu. Odporúčané používanie je najmenej 3 mesiace. Najlepšie výsledky sa dosahujú po 6-12 mesiacoch používania.


Podobné produkty:

ViTiX tabletky

ViTiX tabletky

Antioxidanty aplikované lokálne a/alebo užívané celkovo, môžu hrať dôležitú úlohu pri neutralizácii oxidačného stresu a ochorení, ktoré sú vyvolané pôsobením voľných kyslíkových...

17,- €
15,99 €


SpäťE-shop

Obchodné podmienky

Kontakty
 
©2008 TULIPpharma.com, All rights reserved, Design by: www.istudio.sk