Postopix® krém

Výhodná akcia pre tento mesiacHerpesy a aftyProblémy s pigmentáciouSvrbenie a jazvyAtopická, suchá koža a psoriáza - ichtyóza, hyperkeratóza, mozoleDetská koža a infekcie
Postopix® krém

Krém, ktorý pomáha hojiť modriny a podliatiny aj po operačných zákrokoch.Modriny alebo pomliaždeniny sú malé hematómy, ktoré vznikajú poškodením tkaniva ako následok operácie alebo injekcie.Kapiláry a niekedy aj drobné žilky sú poškodené, čím dovoľujú krvi presakovať.Aj keď to nie je vážne, malé modriny môžu byť nepríjemné, čím vplývajú na pacientove sebavedomie a sťažujú jeho spoločenský a profesionálny život.
POSTOPIX® krém sa môže používať po zákrokoch v plastickej a dermatologickej chirurgii, ako je plastika poprsia, blepharoplastika, rhinoplastika, liposukcia, injekcie s dermatologickými výplňami alebo botulotoxínom, mezoterapia a zákroky laserom. Je účinný aj po cievnych a phlebologických zákrokoch.


Výrobca: Life Science Investments

Pôvodná cena:
Akciová cena:
Cena akciová bez DPH:
15,99 €
9,99 €
8,33 €


Späť

Zloženie výrobku:
Unikátna kombinácia dvoch aktívnych prírodných zložiek: 1, Fucoidany (extrakt z Undaria pinnatifida)
- Antikoagulant, Antioxidant, Protizápalové účinky

2, Extrakt z Quassie (Quassia amara)
- Silný protizápalový účinokDávkovanie:
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné začať používať POSTOPIX® krém ihneď po zákroku. Následne sa aplikuje 2x ráno a večer a vmasíruje sa až do úplného vstrebania. Používajte POSTOPIX® krém až do úplného vymiznutia modrín. Nanášanie make-upu je možné po úplnom vstrebaní produktu.Podobné produkty:

Biotopix® krém

Biotopix® krém

Každá žena túži byť krásna a zachovať si mladosť čo najdlhšie. Je tu prípravok, ktorý pomôže splniť toto prianie. Ponúkame Vám recept na krásu, ktorý nie je tajomstvom. Bez...

49,90 €
44,90 €


SpäťE-shop

Obchodné podmienky

Kontakty
 
©2008 TULIPpharma.com, All rights reserved, Design by: www.istudio.sk